Reklamné polepy

Polepy sú rôzneho zamerania a účelu.

Ponúkame vám reklamné polepy áut, interiérov, výkladov a zároveň širokú ponuku fólií rôzneho charakteru.

Prečo si vybrať reklamné polepy?

Je to veľmi efektívna a cenovo dostupná reklama, ktorá zaujme a osloví široké okolie. Kľúčové informácie o vašej ponuke umiestnite takmer kdekoľvek. Zviditeľnite sa, nech Vás nik neprehliadne.

  • Vďaka polepom výkladov predajní, kancelárií a obchodných priestorov sa odlíšte od konkurencie a vyzdvihnete prednosti vašej firmy alebo produktu. Zákazníci vás ľahko nájdu a zaujmete aj okoloidúcich. Čo vravíte na tento typ reklamy, páči sa vám? Je overené, že výborne funguje.
  • Reklamné polepy áut sú veľmi efektívnym reklamným priestorom, na ktorý máte nízke náklady, majú dlhú životnosť a potenciál zaujať širokú verejnosť a nových zákazníkov kamkoľvek idete. Na autá môžete umiestniť len logo s neutrálnou grafikou, vašu aktuálnu kampaň, ponuku, vaše silné stránky, jasné a trefné odprezentovanie značky.

Na čo slúžia fólie?

Fólií je veľa druhov podľa zamerania, využitia a účelu, my vám pomôžeme zorientovať sa v nich. Medzi najvyhľadávanejšie patria solárne fólie s reflexnými vlastnosťami, s ktorými budete mať slnečné žiarenie a teplo v interiéri pod kontrolou a bezpečnostné fólie, ktoré sú ideálne na ochranu pred vlámaním či rozbitím krehkých plôch. Možno vás zaujmú fólie, ktoré majú dekoratívny charakter a skrášlite si s nimi interiér. Výber je na vás a ponuka široká.

Tlačená reklama

Tlačenú reklamu môžete použiť exteriéri aj v interiéri. Vytlačíme vám reklamu rôznych rozmerov, formátu a typu podľa potreby a cieľa využitia. V prípade záujmu vám vytlačenú grafiku môžeme zalaminovať, vďaka čomu bude farebne trvácnejšia a odolnejšia proti poškodeniu, vydrží dlhšie.

Základným prvkom tlačenej reklamy, ktorý ponúkame, je maloformátová tlač, ide o vizitky, svadobné oznámenia, letáky, plagáty, brožúry, oznamy, otváracie hodiny a podobne. Špecializujeme sa jaj na veľkoformátovú tlač, dokážeme vytlačiť veľké rozmery reklám v jednom kuse s kvalitnou farebnou grafikou. Výhodou je možnosť potlačiť rôzne materiály: papier, bilbordový papier, samolepky, bannerové plachtoviny, sieťovinu, plátno, textil, vlajkovinu, perforované okenné fólie, fólie na podlahovú grafiku a podobne. Obľúbený je obraz na plátno s vlastnou fotografiou, čo pre nás nie je žiaden problém.

Bannery sú jedným z najpoužívanejších foriem interiérovej reklamy. Môžu napríklad visieť spod stropu, byť upevnené na stojane a vyrolovať sa. Rolovacie bannery sú veľmi obľúbené, lebo sú skladné a ľahko prenosné.

Reklamné plachty patria medzi obľúbené reklamné plochy vďaka svojej cenovej dostupnosti, flexibilnému upevneniu cez kovové krúžky aj na ťažko dostupných miestach a svojej dlhej životnosti. Rozmerovo bývajú štedré a že nezostanú nepovšimnuté, sa môžete spoľahnúť.

Reklamná stena, ako exkluzívny prezentačný systém je skvelou formou dočasnej reklamy. Potrebujete ju len dočasne? –to nie je problém, zapožičiame vám ju a vaša grafika vám zostane. Postavte svoju reklamu tam, kde sú vaši zákazníci.

Fotostena si získala veľkú obľubu a je použiteľná pri množstve príležitostí, ako napríklad stužková, svadba, rodinná oslava, ak oslovila aj vás, radi vám ju zapožičiame. Môžete vsi vybrať neutrálnu tematickú grafiku alebo vlastný motív. Ak by ste mali záujem o reklamnú plochu na určité obdobie, môžeme vám vytvoriť vlastnú stenu s vlastnou grafikou alebo s neutrálnym alebo tiež vlastným motávom.

Reklamné tabule sú vždy dobrou voľbou, či už sú reklamného alebo informačného charakteru. Prispôsobiteľnou veľkosťou sa hodia na rýchlu, aktuálnu a jasnú komunikáciu informácií, môžete ich však používať aj dlhodobo, svojou trvácnosťou si získajú vašu obľubu. Výhodou tabúľ, pri ktorých sa používajú reflexné fólie, je dobrá viditeľnosť aj v noci. V ponuke máme reklamné áčko, reklamnú vlajku, reklamný pútač, reklamný stojan.

Bilbordy ponúkajú veľký reklamný priestor a vďaka dobrému vizuálnemu návrhu a kvalitnému spracovaniu sa nimi môžete prestížne odprezentovať. Pre viac informácií a poradenstvo pri výbere pre vás najvhodnejšieho variantu nás neváhajte kontaktovať.