Webové stránky

Zaujmite zákazníkov on-line, dôležitý je prvý dojem. Nezabudnite však, že ešte dôležitejšie je, aby ste udržali ich záujem dlhšie a aby sa vám nestalo, že na stránku síce kliknú, ale po pár sekundách odídu. To dosiahnete webovou stránkou, ktorá je nielen pútava, ale aj obsahovo zaujímavá a najmä prehľadná, dá sa v nej orientovať jednoducho a intuitívne. To je to, čo zákazníkov uspokojí a nájdu si vo vašom portfóliu čo potrebujú.

Predávajte svoj tovar a služby v internetovom obchode a pamätajte na to, že musí byť prehľadný, aby sa zákazník pri nákupe vedel dobre orientovať. Je to základný atribút, ktorý urobí dobre meno vašej spoločnosti.

Používateľsky priateľské prostredie.

Vytvárame web stránky a e-shopy, ktoré sú atraktívne a dá sa v nich ľahko orientovať. Jednoduchosť navonok vo svojej podstate skrýva špecifický a premyslený web dizajn, témy a motívy stránok sú presne formulované a dizajnované tak, aby orientácia na nich bola ľahká a zmysluplná.

Tvoríme jednoduché, ale efektívne organizované stránky a snažíme sa tak dosiahnuť opakovanú návštevnosť a záujem o ich obsah a informácie. Každá web stránka, ktorú vyrobíme, má hlavný cieľ, a to navigovať vašu cieľovú skupinu cez rôzne stránky práve na tú vašu. Množstvo ľudí sa denne preklikáva na internete a my ich namierime k vám.

Prípravu stránky s vami priebežne odkonzultujeme a finálnu podobu ešte v prípade potreby dodatočne upravíme či doplníme, aby bola podľa vašich predstáv.